Asus TUF Dash F15 (2022)

  • Код товара: 90NR0951-M009L0
Загрузка данных
Загрузка данных

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Mängimiseks valmis stiilne ja võimekas sülearvuti.

15,6-tollise IPS ekraaniga sülearvuti Asus TUF Dash F15, mis pakub pikki mängusessioone igale mängurile. Arvuti töötab võimekal Intel Core i5 protsessoril, tuge pakkumas 8 GB põhimälu maht ja mahukas 512 GB SSD ketas, kindlustamaks jõudlust ning võimekust ka nõudlikematele mängudele. Eraldiseisev graafikakaart NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti tagab omakorda, et mängimiskogemus oleks eriti sujuv ja nauditav. Sülearvuti töötab Windows 11 Home operatsioonisüsteemil.

  • 165 Hz ja 2560 x 1440 pikslise resolutsiooniga IPS-tasemel ekraan, mis tagab sujuva mängukogemuse minimaalse liikumishäguga.
  • 12.põlvkonna Intel Core i5-12450H protsessor ja läbimõeldud jahutussüsteem koos NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti graafikakaardiga muudavad mängimise sujuvaks ning kiireks.
  • Kaks kõlarit Dolby Atmos tehnoloogial toodavad võimalikult originaalilähedase ja kvaliteetse heli. Kõrvaklappides kõlab muusika just selliselt nagu artist seda mõelnud on.
  • Kahesuunaline intelligentne mürasummutus eemaldab taustamüra nii enda mikrofonist kui ka sissetulevast heliallikast ja seda kõike ilma täiendava koormuseta graafikakaardile, sest tehnoloogia töötab protsessori toel.
  • Taustvalgustusega klaviatuur, millel on WASD klahvid eraldi esile toodud ning lisaks on klahvidel mugavalt suured vahed.

Технические характеристики

Доступность товара