Asus TUF Dash F15 (2022)

  • Код товара: 90NR0AV3-M005F0
Загрузка данных
Загрузка данных

Дополнительная информация

Дополнительная информация

Mängimiseks valmis stiilne ja võimekas sülearvuti.

15,6-tollise IPS ekraaniga sülearvuti Asus TUF Dash F15, mis pakub pikki mängusessioone igale mängurile. Arvuti töötab võimsal Intel Core i7 protsessoril, tuge pakkumas 16 GB põhimälu maht ja mahukas 1 TB SSD ketas, kindlustamaks jõudlust ning võimekust ka nõudlikematele mängudele. Eraldiseisev graafikakaart NVIDIA GeForce RTX 3070 tagab omakorda, et mängimiskogemus oleks eriti sujuv ja nauditav. Sülearvuti töötab Windows 11 Home operatsioonisüsteemil.

  • 165 Hz ja 2560 x 1440 pikslise resolutsiooniga IPS-tasemel ekraan, mis tagab sujuva mängukogemuse minimaalse liikumishäguga.
  • 12.põlvkonna Intel Core i7-12650H protsessor ja läbimõeldud jahutussüsteem koos NVIDIA GeForce RTX 3070 graafikakaardiga muudavad mängimise sujuvaks ning kiireks.
  • Kaks kõlarit Dolby Atmos tehnoloogial toodavad võimalikult originaalilähedase ja kvaliteetse heli. Kõrvaklappides kõlab muusika just selliselt nagu artist seda mõelnud on.
  • Kahesuunaline intelligentne mürasummutus eemaldab taustamüra nii enda mikrofonist kui ka sissetulevast heliallikast ja seda kõike ilma täiendava koormuseta graafikakaardile, sest tehnoloogia töötab protsessori toel.
  • Taustvalgustusega klaviatuur, millel on WASD klahvid eraldi esile toodud ning lisaks on klahvidel mugavalt suured vahed.

Технические характеристики

Доступность товара