• Tootekood: TNU-00013

Microsoft Surface Laptop Go

Lisainfo

Ülimalt kerge ja kompaktne sülearvuti.

Microsoft Surface Laptop Go on pika aku kestvusega, kompaktne 12,4-tollise ekraaniga sülearvuti, mida on väga lihtne endaga kaasas kanda. Stiilne disain, piisav võimekus ja kvaliteetsed materjalid teevad sellest seadmest asendamatu kaaslase nii kontoris kui sellest väljaspool. Sülearvuti töötab Microsoft Windows 10 Pro operatsioonisüsteemil.

  • Kaalub vaid 1,1 kg.
  • Pikk aku kestvus.
  • 3:2 ekraanisuhtega 12,4'' suurune ekraan.
  • Kiire 128 GB SSD.
  • Tegemist on tootega, mis on mõeldud ettevõtetele ning sobib kasutamiseks ärilistel eesmärkidel. Eraklientidele soovitame Windows 10 Home operatsioonisüsteemi kasutavaid Surface mudeleid.

Kasulikud lingid

Tutvu Microsoft Surface Laptop Go sülearvuti omadustega lähemalt siit

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Puuteekraaniga sülearvuti Microsoft Surface Laptop Go

Kui mõnda aega tagasi katsetatud süle- ja tahvelarvuti hübriid Microsoft Book 3 jättis endast pisut vastuolulise mulje, siis sama tootja Laptop Go on hoopis teist masti seade. Nagu nimigi ütleb on tegemist puhtatõulise sülearvutiga, mis on äärmiselt kompaktne ja mõeldud liikuvale inimesele.   Lühidalt öeldes on Go näol tegemist 12,4 tollise sülearvutiga, millel on puuteekraan…

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.