• Tootekood: 53013AEE

Huawei MatePad 10.4

Lisainfo

Kvaliteetse ekraaniga, suure mälumahuga ning kaasasoleva klaviatuuriga tahvelarvuti Huaweilt.

Huawei MatePad 2022 on 10,4-tollise 2K FullView ekraaniga stiilne ja minimalistliku disainiga tahvelarvuti, millega saad aetud kõik oma olulised tööülesanded. Tahvelarvutiga saab mugavalt lugeda uudiseid internetist, sirvida e-raamatuid ja vaadata videoid. Seadmel on õhuke ja kerge korpus, mistõttu on seda mugav endaga kõikjal kaasas kanda. 4 GB põhi- ning 128 GB mahukas sisemälu võimaldavad kasutada mitmeid rakendusi korraga, kuulata lemmikmuusikat ning annab piisavalt ruumi piltide ja failide talletamiseks. Harman Kardoni häälestatud nelja kõlariga helisüsteem tagab selge ja kvaliteetse heli igal korral, kui vaatad filmi või kuulad oma lemmiklugusid. Tahvelarvuti sisaldab lisaks ka täiustatud helialgoritmi, mis filtreerib tõhusalt müra, et tagada parem heli ka kärarikkas keskkonnas. Multi-Window funktsioon võimaldab avada ühel kuval kuni neli rakendus, mistõttu saad korraga vestelda oma kolleegidega, vaadata e-kirju, teha konverentskõnes osaledes märkmeid ning optimeerida üleüldiselt oma töö- ja eluviise.

  • Tahvelarvutil on varasemalt tuntud Google Play rakenduste poe asemel Huawei AppGallery, kust on võimalik rakendusi alla laadida, kuid nende valik on seal hetkel veel tagasihoidlikum. Google Play populaarsematele äppidele pääseb ligi Gspace rakenduse abil.
  • Selge IPS ekraan 2000 x 1200 pikslise resolutsiooniga.
  • Kerge ja õhuline kitsaste servadega disain.
  • Mahukas 7250 mAh aku.
  • Uuendatud App Multiplier funktsiooniga saab ühes rakenduses käivitada kahte ülesannet eraldi ning uus aknaluku funktsioon toetab paralleelseid ja sõltumatuid toiminguid kahes aknas.
  • Laiendusrežiimis saab oma töö Huawei MateBook sülearvutist lohistada MatePad’i ning muuta oma tahvelarvuti teieks ekraaniks.
  • Seadmel on TÜV Rheinlandi madala sinise valguse taseme ja värelusvaba pildi sertifikaat, mis aitab kaitsta silmi liigse sinise valguse ja väreluse eest.
  • Kaasas klaviatuur.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend tahvelarvutile Huawei MatePad 2022_EST

Tutvu tahvelarvuti Huawei MatePad (2022) omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.