Samsung Galaxy Tab S8+ 12.4" 5G 128 GB

 • Tootekood: SM-X806BZAAEUE

1. Valin omadused

Toote värv: tumehall
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Lisainfo

Lisainfo

Muuda reegleid töötamisel ja mängimisel.

12,4-tollise Super AMOLED ekraaniga tahvelarvuti Galaxy Tab S8+ pakub selget ja värvikirevat vaatamiskogemust. 120 Hz värskendussagedus ja võimas nelja nanomeetrine protsessor teevad mängimise ja töötamise eriti sujuvaks. Dolby Atmos toega neli AKG kõlarit kindlustavad meeldiva kogemuse nii muusika kuulamisel kui ka filmide vaatamisel. 8 GB põhi- ning 128 GB sisemälu viivad huvitavad rakendused, lemmikmuusika ja olulised failid endaga igale poole kaasa ning mahukas akumaht lisab omapoolset tuge. Põnevate hetkede jäädvustamisel aitab 13 Mpix kaamera. Komplektis olev S Pen puutepliiats kinnitub magnetiga korpuse tagaküljele ning laeb ennast juhtmevabalt. Kasuta antud puutepliiatsit tahvelarvuti funktsioonide kaugelt juhtimiseks, tekstide sisestamiseks või DeX režiimis töötamiseks.

 • Mahukas 10090 mAh aku ning 45 W kiirlaadimine võimaldavad seadmel töötada kogu päeva ning vajadusel akut väga kiirelt laadida.
 • 13 Mpix põhikaamera jäädvustab värvikirevaid ja selgeid pilte.
 • 3 mikrofoniga müra vähendus ja automaatne fookuse üleminek videokõne ajal tagavad selged ja kvaliteetsed vestlused lähedastega igas asukohas.
 • Kiire ja täpne kirjutamine on tagatud S Pen pliiatsiga, millel on eelkäijatest veelgi väiksem viivitusaeg.
 • Seadme mälu on võimalik suurendada kuni 1 TB MicroSD mälukaardi abil.

  Kasulikud lingid

  Tootja kasutusjuhend tahvelarvutile Samsung Galaxy Tab S8+_EST

  Tutvu Samsung Galaxy Tab S8+ tahvelarvuti omadustega

  Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab S8+ seadistamise juhised

  Tehnilised andmed

  Toote saadavus