Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Enterprise Edition 5G

  • Tootekood: SM-T636BZKAEEE
Andmete laadimine
Andmete laadimine

Laos! Kohe ostes kaup kätte 3 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisainfo

Vastupidav ja turvaline tahvelarvuti.

Tahvelarvuti on justkui suure ekraaniga mobiiltelefon, mis pakub personaalarvutile sarnaseid omadusi, millega saab teha pilte, videosid, tarbida voogedastusteenuseid, kasutada erinevaid rakendusi ja olla pidevas ühenduses teistega. 10,1-tollise ekraaniga löögikindel tahvelarvuti on loodud kindlaks kaaslaseks ka aktiivses töökeskkonnas. Kaasasolev kaitsekate tagab seadmele lisaturvalisuse, vee- ja tolmukindlus vastab IP68-tihendus standardile, mistõttu ei tule tegevusi katkestada ka äärmuslikemates tingimustes. 64 GB mälumaht ja lisavõimalus seda mälukaardi abil laiendada võimaldab kasutada mitmeid rakendusi, kuulata lemmikmuusikat. 13 Mpix kaamera võimaldab jäädvustada hetki ekstreemsetest olukordadest.

  • Galaxy Tab Active4 Pro on vastupidav ka karmides tingimustes. Corning Gorilla Glass 5 ekraaniklaas, IP68 ja MIL-STD-810H - tänu neile on 10,1-tolline tahvelarvuti kriimustuste-, vee- ja tolmukindel.
  • Tahvelarvuti juurde kuulub ainulaadne IP68 kaitseklassiga vee- ja tolmukindel S Pen puutepliiats, mis aitab lihtsamini tööd teha.
  • Galaxy Tab Active4 Pro aitab sul töötada kiiremini ja nutikamalt. Tänu täiustatud kaheksatuumalisele protsessorile ja kuni 1 TB välismälule saad teha multitegumtööd ka suurte failide ja nõudlike rakendustega.
  • NFC muudab seadme mobiilse müügipunktiks (mPOS), mis võimaldab hõlpsalt ja kiirelt töödelda kõikvõimalikke makseid. Lisaks saab seadet kasutada töötajate isiku kontrollimiseks ja vöötkoodide skännimiseks, et muuta ettevõte mobiilsemaks.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend tahvelarvutile Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Enterprise Edition_EST

Tutvu tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab Active4 Pro omaduste ja kasutusviisidega tootja kodulehel

Tahvelarvuti Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Enterprise Edition seadistamise juhised

Seotud artiklid ja videod

artikli pilt

Aktiivsesse kasutusse mõeldud tahvelarvuti

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro Enterprise on aktiivsesse kasutusse mõeldud tahvelarvuti. Sellel on tugev korpus, täiendav ümbris, stylus ehk puutepulk ja IP68 vee- ning tolmukindlus.   Kasutajatena nähakse eelkõige kullereid, laotöötajaid, objektijuhte ja teisi sarnaseid isikuid. Kokkuvõttes on tegemist pigem äriklientidele mõeldud seadmega, mis aitab, tänu vastupidavale korpusele, ka raskemates tingimustes töö tehtud saada.   Active…

Tehnilised andmed

Toote saadavus