• Tootekood: 838309-2100

Bose TV

Lisainfo

Muuda oma teleri heli veelgi võimsamaks selle Soundbari abil.

Bose TV on kompaktne, kuid võimas kõlar, mis pakub sinu telerile selget ja loomulikku helielamust. Kõlarit saab lihtsalt teleriga ühendada, kas läbi optilise või HDMI kaabli. Lisaks on Bose TV ribakõlaril mugav Bluetooth ühendus, mis laseb nautida su lemmikmuusikat juhtmevabalt. Kõlari ühendamiseks oma nutiseadmega, on vaja vajutada vaid Bluetooth nuppu puldil ja seade ongi muusika edastamiseks valmis. HDMI-CEC abil saab kasutada oma olemasoleva teleri pulti ka kõlari heli reguleerimiseks. Nii ei pea kõlarit eraldi puldist sisse ja välja lülitama vaid saab seda teha automaatselt koos teleri lülitamisega. Kõlari puldi asetseva Bass nupu abil on võimalik kõlarile juurde lisada veelgi rohkem bassi.

  • Veelgi enama bassi nautimiseks ja süsteemi laiendamiseks, on võimalik kõlarile lisada Bose Bassi mooduli 500 või 700. Bassimooduli lisamiseks on vajalik soetada ka Bose TV kõlari ühenduskaabel.
  • Võimas bass.
  • Bluetooth ühendus.
  • Lihtne seadistamine.

Kasulikud lingid

Tootja kasutusjuhend Soundbarile Bose TV

Tutvu Bose TV Soundbari omadustega

Andmete laadimine

Krediidi kulukuse määr on 26,23% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 19,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,85 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 259,95 € ja lepingutasu 19,90 €. Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu sõlmimist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.